Çatı Yapımı

Çatı Yapımı Çatı Yenileme

Çatı tamiri uygulama olarak çatınızın çeşidine göre hizmet vermekteyiz. Çok kullanılan kiremit çatıların aktarımı hizmeti de sağlanmaktadır. Çatılar çeşitlik göstermektedir. membran çatı shingle çatı gibi bir çok çeşiti bulunmaktadır. Tabi çeşitleri aynı zamanda çatıların ömürlerini e arttıran etkenleri beraberinde getirmektedir. Çatı kurulumunda fiyatlar da çatı yapan çatıcı firmaları tarafından bu özellikler belirlendikten sonra netleşmektedir.

Çatı Dere Oluklarının Tamiratı

İstanbul ilçelerinde gerçekleştirilecek hizmetler dere oluk temizliği, çatı yapımı, çatı yenileme, çatı aktarma, çatı kaplama,çatı düzeltme olabilir. Her bir hizmet ve bedeli karşılığı ancak keşif yapıldıktan sonra ortaya çıkacaktır. Çatı Tamiri Çatı Servisi bakım onarım tadilat işleri kaplama gibi bir çok hizmet Kadıköy bölgesinde yer alan çatıcı firmamıztarafından gerçekleşmektedir.

Çatı Bacalarının İzolasyon Sızdırmazlık Çalışmalsı

Çatı temizliği hizmetleri ile yıllık periyodik olarak bakım yaptığımız devlet kurumları ve özel kurumlar bulunmaktadır. Binaların apartman yöneticileri ile her yıl belirli dönemlerde çatı temizliği hizmeti periyodik olarak verilmektedir. Unutmayın çatıların sağlamlığı binaları da güçlü kılacaktır.

Çatı Aktarma Çatı Restorasyon

İstanbul bölgesinde yer alan binalar merkezde yer alıyorsa muhtemelen eski binalardır. Denizden gelen rüzgar ve tozlar belirli bölgeleri kapatmaktadır. Oluk derelerin dolup su taşması ve binanın çatı katından aşağı doğru suların akması. Binaya zarar vermektedir. Aynı zaman da bölgede yer alan martılarında pisliklerinin temizlenmesiihtiyaçlardan bir diğeridir.

Çatı Temizliği ve Bakımı

Kuşların çatılar üzerinde dışarıdan getirdikleri maddeleri bırakması yağmur kar gibi bir çok doğa hareketi ile çatılarımız sorun teşkil eder hale gelmektedir. Çatı temizliği tadilatı ve çatı bakımı bu nedenle önem kazanmaktadır. Ani bir zamanda bir dolu yağmuru yada kar sularının erimesi ile çatılarımız akıtabilmektedir. Bu ve benzer sorunların yaşanmaması için çatıların mutlaka temizlenmesi yıllık olarak bakımının yapılması gerekmektedir.